Bu Site Deneme Asamasindadir FIYATLAR GERÇEK DEGILDIR.
Detaylı Arama
Ana Sayfa

Hakkimizda

İletişim
     Ürünler
     Şartlar ve Tanımlar
  Tüketici Yasası
  İade Şartları
  Satış Sözleşmesi
  Gizlilik Tahhüdü ve Güvenlik
     Hava Durumu

Satış Sözlesmesi
  Taraflar

  SATICI (FİRMA): Tekbaşına Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti..
  Adres: Balmumcu İba Blokları Gaziumurpaşa Sokak No 5/6 Beşiktaş-Türkiye
  Tel :
  Faks : +90 2122161286

  MÜŞTERİ: Tekbaşına Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 'un pazarladiği ürünleri alan gerçek ya da tüzel kisi. (18 yasindan küçük kisiler alisveris yapamaz)
  FATURA: Siparis sirasinda verdiğiniz bilgilere göre düzenlenecektir. Firmalar fatura bilgilerini,bireyler T.C. Kimlik numaralarını eksiksiz ve doğru yazmalıdır.
  ÜRÜN / ÜRÜNLER: www.tekbasina.com/ 'da satışa sunulan ürünler.

  Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
 • Siparis ve Teslimat


  Mesai saati disinda verilen siparisler, siparisi takip eden ilk mesai saati içinde isleme alinir.Ürün teslimati bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 1 ile 7 is günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Ürün tedarikinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasindan dolayi meydana gelebilecek gecikmelerden müsteri haberdar edilir ve isterse siparisi iptal edilir.Ön siparişle satin alinan ürünlerde teslimat süreci, ürünün stoklara girmesiyle baslar. "Stoklarda Var ve Ayni Gün Gönderim" ibareli ürünler arasindan seçtiğiniz ürün yüksek tutarlı bir ürün ise bankadan onay bekleneceği için ayni gün gönderilemeyebilir.Kargoda meydana gelebilecek gecikme ve kayiplardan dolayi müsterinin siparisi iptal etme hakkı vardır.Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir.
  Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satici teslimat görevini yerine getirmis olur.
  Yanlis bilgilendirmelerden satici sorumlu değildir. Teslimat sirasinda hasarli olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmali ve tarafimiza bildirilmelidir. Yeni teslimat istenirse, en kısa sürede gerçeklestirilir.
  Ürünler kargo karşı ödemeli olarak yollanır. Havale/EFT ile yapilan siparislerde, siparisin onaylanabilmesi için, havale/eft işlemi tamamlandiktan sonra Havale Bildirim Formu doldurulmalidir. EFT isleminde Firma İsmi bölümüne Tekbaşına Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. yazılmalıdır.
  2 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişleriniz iptal edilir.
 • Ürün İade

  Sipariş edeceğiniz ürünün (özellikle iadesi belirli sartlara bağli ürünlerde) kullanacağiniz donanimla uyumlu olup olmadiğindan emin değilseniz siparis vermeden önce teknik destek almalisiniz. Teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajini tahrip etmeden, tekrar satilabilirliğini bozmadan her türlü aksesuari ve kutu içeriğini eksiksiz olarak, iade edebilirsiniz.
  Ürünle birlikte satis faturasi da(tüm nüshalariyla) teslim edilmelidir.Fatura sirket adinaysa iade faturasi düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yirtilma, bant-etiket, kullanilma, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade kabul edilmez. Ürün iade durumunda kargo bedeli müsteriye aittir. İade süreci, ürünün iade kosullarina uygun olup olmadiği tespit edildikten sonra baslar.
  İadenizin hesabiniza yansimasi ödeme seklinize göre değisiklik gösterir. Ödeme kredi kartiyla yapilmissa ürün iadesi onaylandiğinda islemin iptali için bankaya talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini baslatir. Havale ve EFT ile ödemelerde ise tutar banka hesap numaraniza yatirilir. Bazi özel ürünlerde iade kabul edilemez. Lamba gibi ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu ürünlerin iadesi ancak ürünün ambalajinin hiç açilmamis, kullanilmamis,bozulmamis olmasi sartina bağlidir.
  İade etmek istediğiniz ürünleri kargoda olusabilecek hasarlara karsi korumak için uygun pakette göndermelisiniz. Ürünleri size gönderildiği biçimde, güvenli bir ambalajla gönderiniz. Aksi halde kargoda meydana gelen hasarlardan dolayi firmamiz sorumlu olmayacaktir.

 • Garanti Şartlari

  Sitede satisa sunulan ürünler yurt disindan getirdiğimiz ürünlerde bizim, yurt içinde tedarik ettiğimiz ürünlerde ithalatçi firmalarin garantisi altindadir.Satin aldiğiniz ürünlerin garanti süresi yasalarla belirlenmis olup asgari 2 yildir. Bazi ürünlerde ise bu süre 2 yilin üzerinde olabilir ve bazi ürünlerde ise garanti verilememektedir.(Aydinlatma Lambalari) Bu ürünleri ürün detaylarindan ya da firmamizdan öğrenebilirsiniz. Garanti süresi içinde arizalanan ürün, yetkili servisi yoksa,firmamiza gönderilir. Bazi ürünlerde yalnizca yetkili servisler teknik hizmet verebilmektedir.
  Bu ürünlerin içinden çikan kataloglarda gerekli bilgiler mevcuttur.Arizali ürünler firmamiza,kargoda olusabilecek hasarlara karsi güvenli bir ambalajda ulastirilmalidir. Kargo bedeli müsteriye aittir.
  Firmamiza teslim edilen arizali ürünün gerekli onarimi 7-15 is günü arasinda yapilir.Azami servis aüresi 30 is günüdür.Bazi durumlarda ürün garanti disi kalabilir.Bunlar kullanici kusurundan kaynaklanan hatalardir.
  (düsme, kirilma, yanma, yüksek voltaj, dikkatsiz kullanim, yetkisiz tamir vb.gibi)

 • Diğer Hükümler

  Sistem hatalarindan dolayi meydana gelecek fiyat hatalarindan satici sorumlu değildir.
  Taraflar bu sözlesmeyi kabul etmis olur.
  İsbu sözlesmenin uygulanmasinda,Sanayi ve Ticaret Bakanliğinca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nin (Müsteri) veya SATICI'nin yerlesim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir
  MÜŞTERİ:Tekbaşına Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.'ne ait www.tekbasina.com/
  sitesinden pazarladiği ürünleri alan gerçek ya da tüzel kisi.(18 yasindan küçük kisiler alisveris yapamaz)
  FATURA: Siparis sirasinda verdiğiniz bilgilere göre düzenlenecektir.Firmalar fatura bilgilerini,bireyler T.C. Kimlik numaralarini eksiksiz ve doğru yazmalidir.
  ÜRÜN: Tekbaşına Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.'ne ait www.tekbasina.com/
  sitesinden satisa sunulan ürünler.
     Üye İşlemleri
Email: 
Şifre : 

       Yeni Üye Kayıt
       Şifremi Hatırlat
       Sifre Değiştirme
       Siparis Takibi

          Sepetiniz
Ürün Miktar
     Bize Yazın
İsim: 
Soyad: 
Mail: 
Mesaj:
 
   Çok İzlenen Ürünler
 • EHEIM-JAGER ISITICI 50
 • SKIM BOX
 • REEF IODIDE 500 ML
 • ACO-5501 HAVA MOTORU
 • VB-800G BLOWER HAVA MOT
 •    Stok Fazlası
 • F36W/177 REPTISTAR
 • CICHLID LAKE SALT 350 G
 • ACO-5501 HAVA MOTORU
 • GROLUX FLORESAN G-40W
 •    Faydalı Bilgiler
 • Canlı Kaya Kürleenmesi
 • Reef
 • Bitkiler

 • www.tekbasina.com © Copright 019 Tüm Hakları Saklıdır!